Autokrēsls Bobostello Mars

Divvietīgie ratiņi Bebetto42 paredzēti diviem bērniem (dvīņiem). To konstrukcija ir stabila un izturīga, sniedz drošību pašiem mazākajiem pasažieriem. Sēdekļa modernais dizains ir ļoti pievilcīgs, un alumīnija rāmis nodrošina konstrukcijas vieglumu.

DVĪŅIEM UN BĒRNIEM AR NELIELU VECUMA STARPĪBU

Tā kā ratiņi ir izvietoti rindā, tie ir šauri, tādēļ ar tiem var viegli pārvietoties pa šauriem trotuāriem (ar tiem var viegli iebraukt šaurās durvju ailēs). Vienlaikus tas neierobežo guloša vai sēdoša bērna komfortu.

Ratiņi dvīņiem Bebetto 42 izceļas ar lieliskiem vadīšanas raksturlielumiem. Pat pilnas slodzes gadījumā riteņi ir viegli manevrējami. Piekare ir regulējama, tādēļ ratiņus var pielāgot braukšanai gan pa līdzenu virsmu, gan grumbuļainu ceļu.

Ratiņos var noregulēt gan sēdekli, gan kāju balsta stāvokli, tādēļ bērni atrodas ērtā pozā (tai skaitā guļus stāvoklī).

FUNKCIONĀLIE RISINĀJUMI

Bebetto42 ratiņos liela uzmanība ir pievērsta amortizācijas risinājumam. Sistēma SAS absorbē vibrācijas, braucot pa nelīdzenu virsmu, bet DMS atceras riteņa stāvokli pēc kontakta zaudēšanas ar zemi. Tas nodrošina ļoti augstu komforta līmeni, vadot ratiņus.

Ratiņiem Bebetto42 Sport jūs varat iegādāties kulbiņu vai autokrēsliņu, un tas noteikti paplašina to funkcionalitāti. Tas ļauj jums izvēlēties risinājumu dvīņiem, kad tie jau paaugušies (Sport ar diviem ratiņiem) vai bērniem ar nelielu vecuma starpību (ratiņi + kulbiņa).

SĒDEKĻU UZSTĀDĪŠANA

Bebetto bērnu ratiņi ir savienojami ar Bobostello adapteriem. Sistēma, kuru izmanto atstarpes samazināšanai un slīpuma leņķa regulēšanai, ir pilnīgi inovatīvs risinājums, kas ļauj bērnam ieņemt vajadzīgo stāvokli (guļus mazulim līdz 6 mēnešu vecumam un sēdus bērniem, kuri jau sēž patstāvīgi). Tādēļ Bebetto ratiņiem ar izmantot vairāk nekā 20 vispopulārāko autokrēsliņu veidus.