Ratiņi BRESSО

BRESSО — RAUGIETIES UZ PRIEKŠU

Bresso — tie ir ratiņi, kur apvienota elegance un mūsdienīgs dizains. Interesanta audumu izvēle, eko ādas apdare, оriģināla forma un kulbiņa ar alumīnija profilu — tas viss piesaista uzmanību tieši šim modelim. Pateicoties ratiņu daudzajām funkcijām, šis būs īstais piedāvājums cilvēkiem, kuri ir ļoti prasīgi.

IETILPĪGA KULBIŅA

Bresso kulbiņa gādā par jūsu bērna komfortu un drošību. Kokosa šķiedras matracis ir noturīgs pret mitrumu, tādēļ ilgu laiku būs ideālā stāvoklī. Kulbiņā ir izbīdāms rokturis, ar kuru var regulēt muguras daļas stāvokli. Pagarināmajā jumtiņā ir iebūvēts ventilācijas tīkliņš, ideāli piemērots pastaigām siltās dienās. Turklāt kulbiņas apakšējā daļā ir aizverama atveres, kas ļauj regulēt gaisa plūsmu ratiņos. Jāatzīmē, ka Bresso kulbiņā var pilnībā izbīdīt jumtiņu, ja ir slēgts ventilācijas panelis — šis risinājums ir piemērots, pastaigājoties vēsās un vējainās dienās. Pārsegs ar rāvējslēdzi ir ērti salokāms.

REGULĒJAMS PASTAIGU BLOKS (SĒŽAMĀ DAĻA)

Bresso ratiņu Sēžamā daļa nodrošina komfortu un drošību. 5-punktu jostas nodrošina jūsu bērnam stabilu stāvokli. Noņemama drošības barjera sniedz papildus aizsardzību un ērtu atbalstu. Atveramais ventilācijas tīkliņš nodrošina svaiga gaisa piekļuvi un atvieglo kontaktēšanos ar bērnu. Kāju paliktnis no eko ādas labi izskatās un ir viegli tīrāms.

INOVĀCIJAS UN FUNKCIONALITĀTE

Piepumpējami riteņi, sistēmas SAS (Shock Absorption System – svārstību absorbēšanas sistēma) un DMS (Direction Memory System — ceļa atmiņas sistēma) nodrošina ratiņiem ļoti labu vadāmību. Neatkarīgi no tā, vai ratiņi pārvietojas (brauc) pa ideāli līdzenu virsmu vai, piemēram, nelīdzenu trotuāru, jūs varat rēķināties ar pilnīgu amortizāciju. Stop & Go bremze ir ļoti vienkārši izmantojama — profilētais pedālis ir viegli nospiežams, nebaidoties saskrāpēt apavus. Ērta poga ļauj ratiņus ātri salikt bez spēka pielietošanas. Turklāt ratiņu apakšējā daļā grozā atrodas noņemama soma, kura noteikti atvieglos pirkumu pārvietošanu.

MĀMIŅU IZVĒLE

Bresso ratiņi guva uzvaru aptaujā “Zolotoi Životik” kategorijā “Dizains”. Pārējo vidū tie tika novērtēti pievilcīgās formas, izcilā komforta un drošās izmantošanas dēļ. Tas liecina, ka tieši Bresso ir vieni no iecienītākajiem poļu māmiņu ratiņiem.