Ratiņi TITO

ТITО — JEBKURIEM APSTĀKĻIEM
Tito ratiņi izceļas ar vieglu rāmi un unikālu dizainu. Pateicoties melnajam rāmim un apšuvumam ar smalko kantējumu, ratiņi izskatās ļoti pievilcīgi.

IETILPĪGA KULBA

Ratiņu ietilpīgajā kulbiņā bērnam pat siltajā guļammaisā vai kombinezonā būs daudz brīvas vietas. Mīkstais noņemamais matracis ir ļoti ērts, un, pateicoties kokosa šķiedras izmantošanai kalpo ilgi un ir noturīgs pret mitrumu. Jumtiņš ir saliekams (nav nepieciešams atvērt ventilācijas lodziņu), un tam ir arī priekšējais atloks, lai bērnu pasargātu no āra apstākļu iedarbības. Kulbiņu noņemot, to var izmantot kā gultiņu ceļojuma laikā vai kā šūpulīti. Atveramais ventilācijas tīkliņš ne tikai nodošina papildus gaisa plūsmu, tas ir arī lodziņš, pa kuru mazuli kulbiņā var novērot un apsekot.

REGULĒJAMS PASTAIGU BLOKS (SĒŽAMĀ DAĻA)

Šim blokam ir stabila sēžamā daļa ar 5-punktu drošības jostām un jostu starp bērna kājām, kura atrodas pie aizsargbarjeras. Jostas var uzstādīt divos augstumos, tādēļ tās ir regulējamas gan 6 mēnešu, gan 3 gadu veca bērna vajadzībām. Kāju balsta apšuvums ir no eko ādas, tādēļ tas ir viegli tīrāms. Pastaigām paredzētos ratiņus var uzstādīt abos ratiņu gaitas virzienos – (bet pašu ratiņu stāvokli var izmainīt dažās sekundēs).

INOVĀCIJAS UN FUNKCIONALITĀTE

ТITO ratiņu gaitas daļa ir pelnījusi īpašu uzmanību. Lielie piepumpējamie riteņi un 6-punktu amortizācija ļoti labi absorbē svārstības, un tas ir īpaši svarīgi, braucot pa nelīdzenu virsmu. (Turklāt??), Pateicoties unikālajai rāmja amortizācijas sistēmai, var uzstādīt piekari braukšanai pa līdzenu virsmu (Hard) vai grumbuļainu (Soft). Uzmanība jāpievērš arī sistēmām: SAS (Shock Absorption System – svārstību absorbēšanas sistēma) un DMS (Direction Memory System — ceļa atmiņas sistēma — aizsardzība pret riteņu patvaļīgu griešanos, zaudējot kontaktu ar zemi).
Ratiņu komplektā ir arī ietilpīga soma bērna kopšanas piederumiem (tā ir uzkarināta uz ratiņu rāmja) un grozā ieliekama iepirkumu soma rāmja apakšējā daļā.

RATIŅI AR VISAUGSTĀKO KVALITĀTI

Tito ratiņi guva uzvaru Grand Prix izstādē „For Kids” Prāgā (Čehija). Pārējo vidū tika novērtēts to funkcionālais risinājums un pievilcīgais dizains. Saņemtā balva apstiprina, ka šie ratiņi tirgū ir viens no visinteresantākajiem piedāvājumiem.

3 in 1
Bebetto bērnu ratiņi ir aprīkoti ar ligzdām, kurās var uzstādīt kulbiņu vai pastaigām paredzēto bloku — un, pateicoties ТМ Bobostello adapteru izmantošanai — autokrēsliņu. Mars Comfort adapteri ļauj uzstādīt ТМ Bobostello autokrēsliņus, kuri krāsas ziņā atbilst Bebetto ratiņu apšuvuma vai kulbiņas krāsai. Multi Comfort adapteri — pateicoties tukšgaitas redukcijas sistēmai, ļauj stabili uzstādīt vairāk nekā 20 tipu vispopulārākos autokrēsliņus. Tas sniedz iespēju rāmjus un autokrēsliņus dažādi kombinēt.