Universāli bērnu ratiņi – to konstrukcija sniedz iespēju uzstādīt uz tiem kulbiņu, pastaigu ratiņu sēžamo daļu vai autokrēsliņu. Ratiņu guļamvariants ir paredzēts bērniem vecumā no 1 līdz 6 mēnešiem (bērna maksimālais svars 9 kg), sēžamā daļa paredzēta bērniem vecumā no 1 mēneša līdz 3 gadiem (mazuļa maksimālais svars 15 kg).
Mūsdienīga viegla alumīnija konstrukcija, aprīkota ar rotējošiem priekšējiem riteņiem, ievērojami vienkāršo pārvietošanos veikalu šaurajās ejās. Sarežģītākos apstākļos, braucot pa nelīdzenām vietām, riteņu pagrieziena mehānismu var nofiksēt, līdz ar to ratiņus ir vienkāršāk vadīt.

3 in 1

Bebetto bērnu ratiņi ir aprīkoti ar ligzdām, kurās var uzstādīt kulbiņu vai sēžamo daļu — un, pateicoties ТМ Bobostello adapteru izmantošanai — аutokrēsliņus. Izmantojot Mars Comfort adapterus, var uzstādīt ТМ Bobostello autokrēsliņus, kuru krāsa atbilst vai nu apšuvuma krāsai vai Bebetto ratiņu kulbiņas krāsai. Multi Comfort adapteri — pateicoties tukšgaitas redukcijas sistēmai, ar tiem var stabili uzstādīt vairāk nekā 20 tipu vispopulārākos autokrēsliņus. Tādējādi var veidot vairākas rāmja un autokrēsliņu kombinācijas.