Tito Premium Class / BRESSO PREMIUM CLASS

Premium Class — ratiņu kolekcija pircējiem ar visaugstākajām prasībām. Iedomājieties visas galvenās Tito un Bresso ratiņu funkcijas, tad pievienojiet tām hromētu rāmi un kulbiņas karbona pamatni. Premium Class - tas ir augstākās klases dizaina un inovāciju apkopojums, kas nodrošina komfortu Jums un Jūsu bērnam.

Premium Class ratiņiem izmantotais rāmis nodrošina bērnam vislabāko amortizāciju. Ratiņu pamatā SAS (Shock Absorption System — svārstību absorbēšanas sistēma) un DMS (Direction Memory System — virziena atmiņas sistēma). Ratiņiem ir pievilcīgas metāla detaļas, kas teicami apvienojas ar kulbiņas pamatni no karbona. Izmantots unikāla dizaina plastikāts un āda (Тito) vai gondolas tipa profils un alumīnija apdare (Bresso).

Turklāt Premium Class ratiņiem ir sānu amortizatori ar regulējumu Soft un Hard (mīkstais un cietais), kuri ļauj uzstādīt mīksto vai cieto piekari, atkarībā no ceļa tipa. Bremzes Stop & Go profilētais pedālis ir ļoti vienkārši izmantojams — ar to riteņus var viegli nofiksēt un atbloķēt.
Kulbiņa izstrādāta tā, lai nodrošinātu bērnam vēdināšanu — caur ventilāciņas lodziņu-tīkliņu jumtiņa augšējā daļā vai caur aizveramām izbīdāmā režģa atverēm gondolas apakšējā daļā. Jumtiņš ir pagarināms, tādēļ to var optimāli izmantot atkarībā no laika apstākļiem — tas aizsargā pret auksta vēja brāzmām vai pārāk spēcīga saules starojuma. Jāatzīmē, ka pagarinot jumtiņu, nav jāatver ventilācijas lodziņš-tīkliņš. Apšuvums ar UV50 + ielaidumu nodrošina lielisku aizsardzību pret kaitīgo ultravioleto izstarojumu. Vērā ņemama ir arī iespēja kulbiņas jumtiņu pilnīgi nolocīt uz leju.

Sēžamā daļa nodrošina bērnam izcilu komfortu un drošību. Regulējamas jostas gādā par mazā pasažiera stabilu stāvokli — neatkarīgi no viņa auguma. Noņemamā aizsargbarjera bērnam ir ērts atbalsts. Jāatzīmē, ka sēžamo daļu var uzstādīt abos ratiņu gaitas virzienos. Bet kāju balsts apakšējā daļā ir apvilkts ar eko ādu, tādēļ ir viegli tīrāms.

  • Rāmja apdare ir ļoti spoža (Aluminium High Gloss). Ar ērto pogu rāmis ir ātri saliekams.
  • Kulbiņas apdare ar alumīnija profilu izskatās estētiski, un ielaidumi no eko ādas to vēl vairāk izceļ. Kulbiņas apakšējā daļa ir pārklāta ar  oglekļa šķiedru imitējošu plēvi, tādēļ ratiņi izskatās ļoti pievilcīgi.
  • Bresso Premium Class ratiņu riteņu apdare ir ļoti spoža, tādēļ visa šasija izskatās lieliski.
  • Kulbiņas apakšējā daļā ir izbīdāmi ventilācijas režģi, caur kuriem ratiņos ieplūst svaigs gaiss.
  • Jumtiņā izvietotais atveramais ventilācijas panelis ļauj ātri izvadīt siltumu no ratiņiem.
  • Iebūvētais tīkliņš sēžamās daļas jumtiņā — tā ir ne vien ventilācijas funkcija, bet arī praktisks lodziņš, pa kuru var novērot bērnu.
  • Kulbiņas apvalkam ir atloks, kurš aizsargā pret vēja brāzmām.
  • Ratiņus piegādā ar praktisku somu bērna kopšanas piederumiem, lai pastaigas laikā pie rokas būtu viss nepieciešamais.