AR JAUNU SKATU UZ TORINO
Iepazīstiet jauno Torino un pārliecinieties, ka tie ir tieši Jums domāti bērnu ratiņi. Kompakta eko ādas kulbiņa ar jumtiņu, ērti un funkcionāli pastaigu ratiņi, kuru apdare pārdomāta līdz smalkākajai detaļai – šis modelis ir lielisks piedāvājums pat visprasīgākajiem vecākiem.

KOMPAKTA KULBIŅA
Ratu kulbiņas polsterējums tās izskatu padara īpaši pievilcīgu. Kulbiņa izgatavota no eko ādas. Ērta kulbiņas regulācijas sistēma un pārsegs ar papildu paneli aizsardzībai pret sauli vai vēju. Kulbiņas apakšdaļā atrodas ventilācijas atveres, kas nodrošina gaisa pieplūdi. Regulējams kulbiņas slēdzis palīdz novietot mazuli paaugstinātā muguras slīpuma pozīcijā.
 
FUNKCIONĀLI PASTAIGU RATIŅI UN ĒRTS RATU RĀMIS
Bērnu ratiņu Torino pastaigu daļa ir aprīkota ar virkni risinājumiem, kas ievērojami atvieglo ratiņu izmantošanu ikdienā. Viena divpusējā matracīša puse izgatavota no kokvilnas, kas ir lielisks risinājums pastaigu laikā siltās dienās. Aizsargbarjeru iespējams viegli noņemt, lai atvieglotu mazuļa ievietošanu sēdeklītī, bet regulējamās drošības jostas nodrošina stabilu un drošu pozīciju.
Izvēloties bērnu ratiņus Torino, Jūs iegūsiet ērtu ratu rāmi ar labu amortizāciju, kas novērš uz konstrukciju pārnestās vibrācijas. Riteņi Flexy Wheels nodrošina ērtu ratiņu vadāmību un tos nav nepieciešams piepumpēt. Ratiņus iespējams kompakti salocīt, kas ir liela priekšrocība, piemēram, pārvadāšanas laikā automašīnā.
 
PRAKTISKA RATU SOMA
Torino ir aprīkots ar funkcionālu ratu somu, pateicoties kurai, pastaigu laikā visi nepieciešamie piederumi būs ērti pieejami. Somu iespējams pakārt uz ratu rāmja vai nēsāt kā mugursomu.
 
IZVĒLIETIES ZELTU!
Modelis Torino Si ir paredzēts izsmalcināta stila piekritējiem. Zelta krāsas konstrukcija, izšuvumi un smalkas detaļas lieliski pieskaņojas melnajam polsterējumam.