Emma - E 75

Roan Emma E 75 – universāli kulbu rati bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam.

KULBAS iekšpusē regulējams muguriņas augstums. Uz gludas virsmas kulbu var izmantot kā šūpulīti. Iekšējās apmales noņemamas, siltinātas, izgatavotas no 100% kokvilnas. Kulbas jumtiņš nav noņemams, tam ir augstvērtīgas eko ādas rokturis kulbas ērtai pārnēsāšanai. Jumtiņa iekšējā apdare – 100% kokvilna. Kulbu var novietot un noņemt no rāmja ar divu ērtu adapteru palīdzību. PASTAIGU/SOPRTA DAĻU var uzstādīt divējādi: ar skatu uz sevi, gan prom no sevis. Pastaigu/sporta daļas muguriņas slīpums tiek regulēts ar vienu spiedienu, ļaujot izvēlēties vienu no 4 pozīcijām, tostarp arī nolaišanu līdz 180°. 5-punktu drošības jostas un noņemama drošības barjera garantē bērna drošību braukšanas laikā. Komplektā ietilpst siltināts kāju pārsegs.
Ratu RĀMIS ir no tērauda, hromēts, ar uzlabotu amortizāciju, aprīkots ar salikšanas mehānismu un kāju bremzi. Roktura augstums ir regulējams, rati viegli ievietojami jebkurā liftā. Roktura apdare no augstvērtīgas eko ādas.
RITEŅI – tērauda diski, ar spieķiem, viegli noņemas-uzliekas. Uz ratu rāmja iespējams uzstādīt BabiesMillo vai RoanKite grupas 0+ bērnu autosēdeklīti.
SOMA māmiņai - ar garu siksnu nēsāšanai pāri plecam, ar vairākiem nodalījumiem, ar pudeļu turētāju un ar cietu pamatni. Garantijas laiks - 24 mēneši.

Rāmja svars kopā ar riteņiem: 10 kg
Kulbas svars: 5 kg
Pastaigu/sporta daļas svars: 4.5 kg
Riteņu diametrs: 12 / 14 collas (35, 56 cm), pumpējami / ar kameru
Pastaigu/sporta daļas izmēri:
platums - 35 cm;muguriņas augstums - 45 cm;sēdekļa dziļums - 25 cm;kāju balsta garums - 20 cm.
Kulbas izmērs: 82 х 38 х 24 cm
Guļvietas izmēri: 80 х 36 cm
Rāmja izmēri saliktā veidā: 45 х 60 х 97 cm
Rāmja platums: 60 cm