NICO ESTILO 2

Kolekcija ESTILO piedāvā pilnīgi jaunu skatu uz pastaigu ratiņiem Nico.

AR JAUNU SKATU UZ NICO
Kolekcija ESTILO piedāvā pilnīgi jaunu skatu uz pastaigu ratiņiem Nico. Inovatīvais ratiņu projekts nodrošina ērtas pastaigas kopā ar mazuli, bet pievilcīgais ratiņu dizains piesaista apkārtējo uzmanību.
 
ĒRTI PASTAIGU RATI
Nico ESTILO ir aprīkoti ar mīkstu, divpusēju matracīti, kas bērnam ļauj ieņemt visērtāko pozīciju. Regulējama kulbiņa aizsargā no vēja un saules. Noņemams pārsegs izrādīsies neaizvietojams vējainās dienās. Ērta pastaigu daļas bāzes ievietošanas sistēma palīdz uzstādīt pastaigu daļu braukšanas virzienā vai pretēji braukšanas virzienam. Jauns aizsargbarjeras izņemšanas veids atvieglo mazuļa ievietošanu ratos.

STILĪGAIS ESTILO
Zelta, sudraba vai vara krāsa? Izvēlieties vienu no trim izmeklētām krāsām, kas, Jūsuprāt, vislabāk atbilst melnajam polsterējumam. Rāmis un neuzkrītoši dizaina risinājumi lieliski izskatās savienojumā ar tumšu materiālu.

RATU RĀMIS AR AMORTIZATORIEM
Ratu rāmis Nico Estilo ir aprīkots ar amortizatoriem, kas novērš vibrācijas braukšanas laikā pa nelīdzenām virsmām. SAS sistēma atbild par triecienu absorbciju, bet DMS aizsargā pret riteņu bloķēšanos šķēršļu pārvarēšanas laikā uz ceļa. Ratu rāmi iespējams salocīt kopā ar sēdekli, kas ievērojami atvieglo ratiņu uzglabāšanu un pārvadāšanu.

KULBIŅA PĒC IZVĒLES
Pēc kulbiņas uzstādīšanas uz pastaigu daļas, tiek iegūti ratiņi divi vienā. Pateicoties ērtajai un intuitīvajai montāžas sistēmai, tā uzstādīšana uz rāmja aizņem tikai dažas sekundes. Ratiņi aprīkoti ar 4 riteņiem, tādēļ tos iespējams stabili novietot un nodrošināt nepieciešamo attālumu līdz pamatnei. Komplektam pievienota ietilpīga ratu soma.